Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Witamy w serwisie gieldarow.pl

Konto

Posiadanie konta umożliwi ci dodawanie darmowych ogłoszeń!

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz konta, możesz się zarejestrować»

Logowanie

Przypomnij hasło!

Posiadamy 3209 nieruchomości, 886 ogłoszeń motoryzacyjnych, 347 pozostałych anonsów.

Witamy w serwisie gieldarow.pl

Posiadanie konta umożliwi ci dodawanie darmowych ogłoszeń!

Wyszukiwanie zaawansowane

Regulamin serwisu gieldarow.pl

Lista ogłoszeń
2015-03-13

Obowiazuje od 15.04.2005 - ostatnia aktualizacja 31.01.2015

Zakres Regulacji

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z serwisu gieldarow.pl oraz prowadzonego również w domenie gielda.rybnik.pl

Definicje

Ilekroć w niniejszym Regulaminie jest mowa o:

 1. gielda.rybnik.pl lub gieldarow.pl-należy przez to rozumiec Giełdarow.pl z siedziba w Rybniku przy ulicy Miejskiej 13, zarejestrowana w Urzedzie Miasta w Rybniku wydział ewidencji gospodarczej
 2. Udostępnionego Użytkownikom za posrednictwem sieci internet w domenie (pod adresem www.gieldarow.pl).
 3. Serwis gieldarow.pl - należy przez to rozumieć serwis internetowy prowadzony przez Firme gieldarow.pl  oraz ogół pozostałych stron służacych do prezentacji, promocji, reklamy firmy oraz jej serwisu internetowego.
 4. Użytkownik - należy przez to rozumiec osobe korzystajca z zasobów serwisu gieldarow.pl bez rozgraniczenia na użytkowników zalogowanych czy niezalogowanych.

 

Wprowadzanie zmian w niniejszym regulaminie

gieldarow.pl zastrzega sobie możliwosć zmiany niniejszego Regulaminu. Informacje o wprowadzeniu zmian będa publikowane na stronie głównej serwisu www.gieldarow.pl

Przepisy ogólne

 1. gieldarow.pl jest internetowym serwisem ogłoszeniowym.
 2. Serwis prowadzi dla osób fizycznych dodawanie ogłoszeń bezpłatnie
 3. Dla działu Nieruchomości i motoryzacja firmy mają ogłoszenia płatne zgodnie z cennikiem.
 4. Serwis przeznaczony jest dla użytkowników z określonego regionu Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Racibórz oraz miast i gmin znajdujacych się w obrębie tego rejonu
 5. Przeglądanie ofert jest dostępne dla wszytkich użytkowników internetu natomiast logowanie do serwisu jest dostępne tylko dla osób z wymienionego regionu w pkt.3.
 6. Osobami uprawnionymi do korzystania z serwisu gieldarow.pl sa osoby pełnoletnie.
 7. Rubryki zaznaczone w formularzu rejestracyjnym kolore czerwonym musza zostać wypisane. Brak wpisu w tych rubrykach uniemożliwi dokonania rejestracji w serwisie.
 8. Twoje dane z formularza rejestracyjnego sa niewidoczne dla użytkowników serwisu poza numerem telefonu i numerem gg .

Informacje o oprogramowaniu umożliwiającym przeglądanie stron www serwisu gieldarow.pl

Do przeglądania stron www serwisu gieldarow.pl ( Użytkownik ) powinien posiadać nastepujące oprogramowanie: przeglądarka internetowa oraz program pocztowy.

Zasady korzystania z serwisu

 1. Przeglądanie ofert ogłoszeniowych nie wymaga logowania.
 2. Dodawanie ofert ogłoszeniowych lub kontakt z Użytkownikiem dostępny tylko po zalogowaniu poprzez formularz kontaktowy.
 3. Dane oferenta adres e-mail,nie będą dostępne ani widoczne w serwisie, kontakt tylko poprzez formularz kontaktowy.
 4. Serwis na podstawie odrębnej umowy może emitować ogłoszenia użytkowników w innych mediach bez wymaganej dodatkowej zgody .
 5. Po prawidłowym zarejestrowaniu danych na Twój adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny. Użytkownik powinien odebrać pocztę i aktywować link poprzez kliknięcie i ponowne wejście do serwisu w ciągu 48 godzin. Od tego momentu będziesz miał dostęp do serwisu gieldarow.pl.
 6. Nagminne usuwanie i dodawanie tego samego ogłoszenia aby pojawiało sie na głównej stronie spowoduje zablokowanie konta .
 7. Ogłoszenia w dziale nieruchomości dodawane przez firmy , pośredników nieruchomości czy developerów muszą zawierać informacje że są ogłoszeniami tychże firm . Dodawanie ogłoszeń przez firmy ( biura , pośrenika czy developera ) jako ogłoszenia prywatne sa nie zgodne z regulaminem naszego serwisu i będą blokowane . 
 8. Zabronione jest wpisywanie adresów WWW i e-mail w rubrykach do tego nie przeznaczonych , oraz traktowanie rubryki opis jako miejsca reklamowego firmy . Dodawanie zdjęć nie dotyczących towaru a traktowanych jako reklama . Nie dostosowanie się do tego wymogu powoduje zablokowanie i usunięcie oferty z serwisu. Nie stosowanie sie do tego zapisu może skutkować usunięciem całego konta Użytkownika.
 9. Serwis gieldarow.pl nawiazuje współpracę z innymi serwisami lub czasopismami celem wymiany zamieszczanych ogłoszeń aby zwiekszyć zainteresowanie wzajemna oferta , jesli dany użytkownik nie wyraża ochoty na zamieszczanie swoich ogłoszeń w innych mediach powinien o tym poinformować serwis gieldarow.pl pisemnie lub meilem.
 10. Opcja płatna dla biur nieruchomosci oraz auto-komisu .
  W wypadku braku opłaty abonamentowej i przekroczeniu terminu płatności , emisja ogłoszeń zostaje dla użytkowników zawieszona do czasu zapłacenia zaległości . Konto firmowe pozostaje dalej aktywne , gdzie jest możliwe zalogowanie i dokonywanie niezbędnych poprawek korekt . Pomimo zawieszenia konta opłata abonamentowa zostaje dalej nalicza do czasu rozwiązania umowy .

Obowiązki Użytkownika

 1. Oferta będzie widoczna przez 90 dni w serwisie, automatycznie po dodaniu do serwisu. Na użytkowniku spoczywa obowiązek usunięcia ogłoszenia wcześniej jeżeli dokona sprzedaży przed terminem 90 dni.
 2. Do korzystania z zasobów serwisu gieldarow.pl konieczne jest posiadanie konta poczty elektronicznej e-mail, lub podanie telefonu kontaktowego w formularzu rejestracyjnym.
 3. Użytkownik serwisu ma prawo do wglądu i poprawiania swoich ogłoszeń oraz danych adresowych włącznie z usunięciem wpisu bez podania przyczyny.

Odpowiedzialność gieldarow.pl

 1. Serwis gieldarow.pl nie bierze udziału w transakcjach pomiędzy użytkownikami, nie jest stroną w tych transakcjach. Cała odpowiedzialność wynikająca z wykorzystania informacji zawartych w naszym serwisie spoczywa na użytkowniku serwisu.
 2. Właściciel serwisu gieldarow.pl nie prowadzi biura obrotu nieruchomościami ani auto komisu, dlatego nie pośredniczy w transakcjach handlowych oraz nie pobiera prowizji od skojarzonych klientów.
 3. Serwis gieldarow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń oraz za linki do zasobów ujętych w treści ogłoszenia ani do jakich celów dane zostaną wykorzystane.
 4. W przypadku sporu pomiędzy uczestnikami serwisu rezerwujemy sobie prawo do nie uczestniczenia w tym sporze.
 5. Serwis gieldarow.pl zastrzega sobie prawo do usuwania ogłoszeń i wpisów niezgodnych z przeznaczeniem serwisu, ogłoszeń zawierających treści nicenzuralne i ogólnie uważane za obrażliwe oraz takich, z których wynika chęć wprowadzenia w błąd innych użytkowników serwisu, ogłoszeń o powtarzającej się treści oraz umieszczonych w niewłaściwych kategoriach.
 6. Zastrzegamy sobie prawo do:
  • zaprzestania prowadzenia serwisu
  • czasowego przerwania pracy serwera
  bez konieczności informowania uzytkowników serwisu gieldarow.pl

Procedura reklamacyjna

 1. Wszelkie reklamacje i uwagi związane z prowadzeniem i działalnością serwisu gieldarow.pl użytkownik powinien kierować listem poleconym na adres:
  Gieldarow.pl  44-200 Rybnik ul.Miejska 13 lub przesłac e-mailem na adres gielda@gieldarow.pl.
 2. Termin odpowiedzi na reklamację wynosi 14 dni roboczych.

Sądem właściwym do rostrzygania sporów jest sąd wedle własciwości wynikającej z przepisów Kodeksu postepowania cywilnego.

Dodaj komentarz:

Wpisz kod z obrazka:

Wasze komentarze: